AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO

Shko poshtë

Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO Empty Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed May 29, 2013 10:38 pm

Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO J1Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO J6Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO J-300x209
Ajo ishte e pranishme në Mbretërinë e Bashkuara për të promovuar këngën e saj të re, por Jennifer Lopez i dha audiencës dhe shikuesve në Britain’s Got Talent më shumë se që pritej.

E veshur me një veshje që i zbulonte shumë të pasmet e saj të famshme, Jennifer Lopez ka qenë disa herë në siklet pasi ato i kanë zbuluar shumë. Por kjo bëri 43 vjeçarja të ngrit temperaturat në studio.

Një nga përkrahësit e saj më të mëdhenj ishte i dashuri i saj Casper Smart, në krahët e të cilit u nis drejt hotelit, shkruan KP.

JLo do të performoj të shtunën më 1 qershor në stadiumin ”Twickenham” përkrahë Beyonce e shumë këngëtarëve të njohur për “Chime For Change”.







♛Melody♛
♛Melody♛

Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO Coolte21

Shteti Shteti : Londër, Jennifer Lopez ngrit temperaturat – VIDEO Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi