AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femra shqiptare më seksi në botë “ngre” sërish temperaturat duke u zhveshur lakuriq

Shko poshtë

Femra shqiptare më seksi në botë “ngre” sërish temperaturat duke u zhveshur lakuriq  Empty Femra shqiptare më seksi në botë “ngre” sërish temperaturat duke u zhveshur lakuriq

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu May 09, 2013 3:44 am

E gjitha lakuriq edhe pse mundohet që të mbulohet me duar… Kjo ka qenë motive I fotografisë më të fundit të modeles superseksi shqiptare, Vildane Zeneli. Fotoja është postuar nga ajo vetë në faqen e saj në Tëitter-in ku edhe ka shkruar:“I love my job”. Natyrisht, të bësh biznes në Amerikë, sidomos si modele, duhet ta duash fort një punë të tillë dhe të mos kesh turp të zhvishesh.
Pak kohë më parë, një fotograf italian përfshiu në albumin e tij fotografik me modele, edhe fotot e Vildanes ku pjesa që evidentohej më së shumti, ishin të pasmet e saj superseksi. Gjithashtu bukuroshja seksi ka paralajmëruar se do të sjellë një video ku ajo do të këndonte një këngë për të provuar tregun amerikan./alb-observer.com/Femra shqiptare më seksi në botë “ngre” sërish temperaturat duke u zhveshur lakuriq  Vildane1
♛Melody♛
♛Melody♛

Femra shqiptare më seksi në botë “ngre” sërish temperaturat duke u zhveshur lakuriq  Coolte21

Shteti Shteti : Femra shqiptare më seksi në botë “ngre” sërish temperaturat duke u zhveshur lakuriq  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi