AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mungesa e ushqimit kalon në krizë Anaidin: Kam tri ditë pa bërë seks

Shko poshtë

Mungesa e ushqimit kalon në krizë Anaidin: Kam tri ditë pa bërë seks Empty Mungesa e ushqimit kalon në krizë Anaidin: Kam tri ditë pa bërë seks

Mesazh nga ♛Melody♛ Tue May 14, 2013 12:55 am

Mungesa e ushqimit kalon në krizë Anaidin: Kam tri ditë pa bërë seks Anaidi-300x225
Këtë javë, banorët janë detyruar të përdorin tepricat e ushqimeve, pasi nuk arritën të fitojnë lojën dhe nuk siguruan asnjë buxhet deri të enjten. Ata janë ushqyer në mënyrë modeste, duke thënë se në “Big Brother” pothuajse të gjithë kanë humbur në peshë. Por ai që tregon se pasojat e mungesës së ushqimit kanë qenë dramatike për të, është Anaidi. Ai thotë se është aq i pangrënë, sa ka tri ditë që nuk bën seks. E ka thënë si në një formë shakaje, por ata që e ndjekin natën “Big Brother”, mund ta dinë me saktësi se sa net mund të ketë Anaidi që nuk bën seks…me Joanën nuk diskutohet.
Anaidi kritikon Shpendin: Si mund të mos i kërkosh falje babait
Pasi kanë mësuar sekretin e Shpendit, i cili ka 13 muaj që nuk flet me babain, Anaidi ka gjetur më në fund një argument për ta sulmuar atë. Në biseda me Joanën, ai thotë se nuk mund ta imagjinojë se si një njeri si ai që është vetë prind, të mos i kërkojë falje të atit. “Prindërit na kanë bërë kokën dhe nuk duhet të jemi kokëfortë me ta”, ka thënë ai, duke shtuar se Shpendi nuk ka asnjë të drejtë të bëjë si parimor, kur guxon t’i mbajë inat të atit./panorama
♛Melody♛
♛Melody♛

Mungesa e ushqimit kalon në krizë Anaidin: Kam tri ditë pa bërë seks Coolte21

Shteti Shteti : Mungesa e ushqimit kalon në krizë Anaidin: Kam tri ditë pa bërë seks Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi