AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ermal Mamaqi: Si e njoha Serdin që u vra në Vlorë

Shko poshtë

Ermal Mamaqi: Si e njoha Serdin që u vra në Vlorë Empty Ermal Mamaqi: Si e njoha Serdin që u vra në Vlorë

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Jul 31, 2013 10:23 pm

Ermal Mamaqi: Si e njoha Serdin që u vra në Vlorë 1002-370x290

Artisti Mamaqi publikoi dje në ‘Facebook’ këtë status lidhur me viktimën.
Nga statusi që botova dje më erdhi në inbox kjo foto. Një foto që nuk e mbaja mend që ishte bërë. Është Serdi. Njëri nga 3 viktimat e ngjarjes së Vlorës. Kjo foto është bërë para 7 muajsh. Më bëri të mendoj… Para 7 muajsh, asnjëri nga ne të dy nuk e dinte që njëri nga ne vritej pa shkak dhe pa faj. Më bëri të mendoj se sa e brishtë është jeta dhe sa e
panjohur është e ardhmja dhe fati i gjithsecilit. Më bëri të mendoj se sa herë kam ndjerë mungesën e dikujt që nuk e kam
vlerësuar atëherë kur e kam pasur pranë… Më bëri të mendoj që mund të isha unë në vend të Serdit. Dhe kështu…,ngushëllimi i vetëm që na vjen neve dhe familjeve të tyre është mendimi dhe besimi se ata të tre tani janë në një jetë më të mirë se kjo në tokë. Po e mbyll me një mesazh për të gjithë ju: Nuk është asnjëherë vonë për t’i kthyer sytë nga Zoti! Lamtumirë Serdi!
♛Melody♛
♛Melody♛

Ermal Mamaqi: Si e njoha Serdin që u vra në Vlorë Coolte21

Shteti Shteti : Ermal Mamaqi: Si e njoha Serdin që u vra në Vlorë Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi