AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë

Shko poshtë

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Empty Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri Jul 12, 2013 12:50 am



Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Thumb_250x150

Banorët e fshatit Nartë në Vlorë kanë protestuar ditën e djeshme kundra vjedhjeve, dhunës dhe përdhunimit të grave.
Banorët janë irrituar në maksimum nga kjo gjëndje dhe kërkojnë drejtësi, pasi shteti duhet të vej dorë mbi ta.
Banorët janë shprehur:”Fshatin tonë ditë për ditë ndodhin këto gjëra. Mua më erdhën për të më vjedhur dhe më vranë edhe burrin.
Më e keqja është se veçse na vjedhin po na përdhunojnë motrat e nënat tona. Fshati ynë nuk e duron më këtë. Të ngrihemi të gjithë, gjihë burrat e Nartës, të merret ADN dhe nëse është ai person nga Narta të varet këtu në mes të fshatit. Sot i ndodhi nënës sime 82 vjeçare nesër do më ndodhë mua.”
Sakaq, nga ana e policisë thuhet se nuk kemi denoncime massive ndaj edhe situate nuk është kaq alarmante./alb-observer.com/
♛Melody♛
♛Melody♛

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Coolte21

Shteti Shteti : Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Empty Në gjurmë të përdhunuesit të grave të moshuara, është mbi 50 vjeç

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat Jul 13, 2013 6:29 pm

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Thumb_250x150
Bëri bujë lajmi tronditës se një person (ende i paidentifikuar) përdhunon gratë e moshuara të fshatit Nartë në Vlorë. Mendohet se përdhunuesi mund të jetë banor i fshatit, pasi ai është në dijeni se cilat gra të moshuara jetojnë vetëm dhe shfrytëzon rastin për t’i përdhunuar ato.
Por burime pranë policisë bëjnë me dije se në përdhunimin të fundit të një të moshuare, autori ka lënë shenja. Policia ka gjetur njolla gjaku që i përkasin atij. Dyshohet se autori i këtyre veprimeve skandaloze është një shtetas mbi 50 vjeç. Po punohet për zbardhjen e ngjarjes. /alb-observer.com/
♛Melody♛
♛Melody♛

Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Coolte21

Shteti Shteti : Vlorë, banorët në protest: Po na përdhunojnë gratë  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi