AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cameron: Do të përhapim martesat gay në të gjithë botën

Shko poshtë

 Cameron: Do të përhapim martesat gay në të gjithë botën Empty Cameron: Do të përhapim martesat gay në të gjithë botën

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat Jul 27, 2013 10:02 pm


0
 
 


 Cameron: Do të përhapim martesat gay në të gjithë botën LESBIAN
LONDËR- Pasi u miratua ligji për martesat mes të njëjtit seks, synimi i ardhshëm i kryeministrit britanik, është ta “eksportojë” këtë në vendet e tjera. Në një festë me rastin e miratimit të ligjit, kryeministri britanik, David Cameron tha se Britania është vendi më i mirë për homoseksualët, lezbiket dhe transgjinorët se çdo vend tjetër i Europës. 
Cameron ka sugjeruar që ministrat e tij që tani e tutje duhet të nisin fushatën në të gjithë boten për të përhapur martesat e homoseksualëve. “Ne kemi vendosur të tejçojmë një shembull tek vendet e tjera sa i përket përgatitjes së legjislacionit. Unë kam bindjen se ka shumë vende që do të donin ta kopjonin’, shprehet i bindur kryeministri. 
Dy javë më parë  Britania e Madhe miratoi projektligjin për martesat gay pasi ka dhënë aprovim edhe Mbretëresha Elizabeta II.  Juridiksioni i këtij ligji do të shtrihet vetëm në Angli dhe në Uells, jo në zonat e tjera të Britanisë së Madhe dhe do të hyjë në fuqi verën e vitit të ardhshëm./ BBC/
/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
♛Melody♛
♛Melody♛

 Cameron: Do të përhapim martesat gay në të gjithë botën Coolte21

Shteti Shteti :  Cameron: Do të përhapim martesat gay në të gjithë botën Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi