AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku Jetojnë Meshkujt Më Të Bukur?

Shko poshtë

Ku Jetojnë Meshkujt Më Të Bukur? Empty Ku Jetojnë Meshkujt Më Të Bukur?

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Jun 19, 2013 12:31 am


Shijet janë të ndryshme dhe për to nuk diskutohet.

Por si do të dukej bota nëse të gjitha femrave ju pëlqente një tip i meshkujve. Për këtë gjë këtu janë anketimet të cilat na japin një përgjigje të pjesshme të kësaj pyetje.
Ndoshta do të mendoni se amerikanët janë meshkujt më të bukur në botë dhe do t’i përzgjidhni ato vendet ekzotike latine, ku punët janë pak më ndryshe. Web portali “MissTravel” ka kryer një hulumtim ku është zbuluar se amerikanet për meshkuj më të bukur i llogarisin britanikët. Në anketë kanë marrë pjesë 31.000 femra.

Çdo e pesta femër ka përzgjedhur meshkujt britanik, ndërsa amerikanët e janë ranguar në vendin e pestë. Të anketuarat, deri 47% kanë deklaruar se tek të huajt ju bën përshtypje dhe ju duket shumë tërheqës theksi i tyre, si duket ai britanezi është favoriti i tyre.
Ku Jetojnë Meshkujt Më Të Bukur? Mens-hair
 Ja lista e shteteve ku jetojnë meshkujt më të bukur:
1. Britania
2. Irlanda
3. Brazili
4. Italia
5. Amerika
6. Spanja
7. Skocia
8. Franca
9. Greqia
10. Portoriko
Në të njëjtën kohë është bërë anketë në të po këtë temë, por për meshkujt. Diçka më shumë se 13.000 meshkuj kanë deklaruara se më seksi janë brazilianet, kolumbianet, amerikanet dhe ruset.
♛Melody♛
♛Melody♛

Ku Jetojnë Meshkujt Më Të Bukur? Coolte21

Shteti Shteti : Ku Jetojnë Meshkujt Më Të Bukur? Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi