AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodgers: Madonna Më Kërkoi Të Bëj Seks Me Të. Ja Pse Nuk Pranova

Shko poshtë

Rodgers: Madonna Më Kërkoi Të Bëj Seks Me Të. Ja Pse Nuk Pranova  Empty Rodgers: Madonna Më Kërkoi Të Bëj Seks Me Të. Ja Pse Nuk Pranova

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Jun 12, 2013 5:26 am





LONDER-Legjenda, producenti i madh, Nile Rodgers bëri të ditur se e ka nervozuar shumë të famshmen Madonna sepse e ka refuzuar për ta futur në shtrat.

60-vjeçari tregoi sesi 54-vjeçarja kishte kaluar një moment të pakëndshëm në jetën e saj gjatë kohës kur po punonte për albumin “Like A virgin”. Nile Rodgers tha se gjatë kësaj periudhe kohe ishte producent i albumit të Madonna-s, album që shiti rreth 20 milionë kopje.

“Isha duke qëndruar në ashensor në momentin kur ajo erdhi dhe më tha pse nuk dëshiron të vish me mua në shtrat? Unë isha gati të thoja se nuk e kuptova atë çfarë po dëgjoja. Por, sërish ajo ishte gati për të më përsëritur të njëjtat fjalë”,u shpreh Rodgers që thekson më pas se nuk shkoi kurrë në shtrat me Madonna.
Sipas këngëtarit kjo nuk u prit mirë nga Madona.
“I thashë, cfarë më the”. Ajo u shpreh se “të gjithë më pëlqejnë mua, ti jo?”

Por Nile shpjegon se dikur ka fjetur me nj artiste bukuroshe, producent i së cilës ishte dhe shtoi “asgjë nuk shkoi mirë pas kësaj. Unë nuk punoja dot më me të”.
Megjithatë Rodgers e vlerësoi Madonna-n dhe tha se “ishte vajzë plot besim. Që ditën që e takova më tha, ‘unë do bëhem një yll i madh’. Dhe ajo u bë”.

Balkanweb.Com
♛Melody♛
♛Melody♛

Rodgers: Madonna Më Kërkoi Të Bëj Seks Me Të. Ja Pse Nuk Pranova  Coolte21

Shteti Shteti : Rodgers: Madonna Më Kërkoi Të Bëj Seks Me Të. Ja Pse Nuk Pranova  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi