AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me…

Shko poshtë

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Empty E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me…

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat Jun 08, 2013 12:15 am

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Tele-1-300x187Njëri nga stilistët dhe njerëzit më të pasur në botë, të cilin padyshim kush merret me fushën e modës është e pamundur të mos e njohë, ka shprehur dëshirën të martohet me… kafshën e tij shtëpiake!
Egocentriku Karl Lagerfeld, një nga figurat më të mëdha në botën e modës dhe drejtor artistik i Chanel, tha se ajo çka është më e vlefshme për të është macja e tij njëvjeçare!
Ndërkohë duhet bërë e ditur se Choupette –macja- ka personelin e vetë që i shërben, që përbëhet nga tre gra të cilat i rrinë në gatishmëri maces për çdo “dëshirë” kur Lagerfeld murga nga shtëpia.
“Ende nuk ka patur një dasmë midis njeriut dhe kafshëve… Kurrë nuk e mendoja se do të dashurohesha me një mace”, deklaroi Legerfeld për CNN./alb-observer.com/

Marrëzia tjetër është se macja e tij është shumë e njohur, pasi ajo ka në twitter plotë 30 mijë followers.
E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Tele-2
♛Melody♛
♛Melody♛

E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Coolte21

Shteti Shteti : E pabesueshme! Lagerfeld një nga bosët më të mëdhenj në botë, dëshiron të martohet me… Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi