AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt flasin për futboll dy herë më shumë se për femrat

Shko poshtë

Meshkujt flasin për futboll dy herë më shumë se për femrat Empty Meshkujt flasin për futboll dy herë më shumë se për femrat

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed May 22, 2013 12:03 am


Sondazhi i quajtur “të gjithë çmenden pas futbollit”, i ka dhënë “karton të kuq” grave, të cilat siç duket, nuk janë tema kryesore e meshkujve kur shoqërohen me miqtë e tyre.Sondazhi, i kryer nga agjencia “OnePoll”, ka përfshirë gati 5 300 meshkuj nga 15 vende, midis moshave 25 dhe 40 vjet. Madje edhe për kinezët (94 %), futbolli është tema kryesore.Pas futbollit (88 %), meshkujt flasin më me qejf për gratë (45 %), për punën (34 %), paratë (24 %), automobilat (19 %), familjen (16 %), ushqimin (14 %), pushimet e filmat (10 %).Gratë nuk duhet të brengosen. Meshkujt vazhdojnë të flasin për futbollin, por mendojnë edhe për gratë dhe seksin.Ata mendojnë për seksin rreth 5 000 herë në vit, që i bie 13 herë në ditë.
♛Melody♛
♛Melody♛

Meshkujt flasin për futboll dy herë më shumë se për femrat Coolte21

Shteti Shteti : Meshkujt flasin për futboll dy herë më shumë se për femrat Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi