AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa Luma: Cila kohë është më e mirë, nuk e di

Shko poshtë

Vesa Luma: Cila kohë është më e mirë, nuk e di Empty Vesa Luma: Cila kohë është më e mirë, nuk e di

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat Apr 27, 2013 7:47 am

Vesa Luma: Cila kohë është më e mirë, nuk e di Vesa_200_200

Vesa Luma është një nga këngëtaret më aktive në Facebook pasi pothuajse çdo emocion të vetin e shpreh nëpër statuse të ndryshme, duke ndarë me fansat edhe të përditshmen e saj. Kështu dje, Vesa ka publikuar një status ku ka treguar respektin e madh për kolegët e saj të disa viteve më parë, por duket në dilemë për faktin se sot gjithkush mund të bëj gjithçka edhe në muzikë.

“Po ndiqja mbrëmë vonë në televizion, festivalin e këngës shqiptare të vitit ’94. Këndonin këngëtarë të mëdhenj, me një respekt të madh ndaj skenës, publikut, orkestrës dhe muzikës së tyre. Këndoja bashkë me ta mbrëmë, e mbaja mend çdo strofë e refren. Sa shpejt ka evoluar gjithç- ka sot…gjithçka është ndryshe…s’ka më diferenca, çdokush mund të bëj gjithçka, ka mundësi pafund për gjithçka…por cila kohë është më e mirë..nuk e di..”, ka përfunduar Vesa dilemën e saj.

/GAZETASHQIPTARE
♛Melody♛
♛Melody♛

Vesa Luma: Cila kohë është më e mirë, nuk e di Coolte21

Shteti Shteti : Vesa Luma: Cila kohë është më e mirë, nuk e di Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi