AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrëfimi shokues në Youtube: “Kam vrarë një njeri” (Video)

Shko poshtë

Rrëfimi shokues në Youtube: “Kam vrarë një njeri” (Video) Empty Rrëfimi shokues në Youtube: “Kam vrarë një njeri” (Video)

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun Sep 08, 2013 1:42 am

Rrëfimi shokues në Youtube: “Kam vrarë një njeri” (Video) Vrasesi-320x142“Kam vrarë një njeri”: Ky është titulli i një filmimi të postuar në Youtube nga një 22-vjeçar nga Ohaio, SHBA. I riu ka zgjedhur internetin për të rrëfyer vrasjen e një veterani të marinës në një aksident rrugor. “Emri im është Matthew Cordle dhe në 22 qershor 2013 kam goditur me makinë dhe vrarë Vincent Canzani”, ka pohuar i riu në videon rreth 3 minuta e gjysmë të gjatë.
Matthew Cordle thotë se ka kryer “një gabim”, sepse atë natë ka drejtuar makinën pasi: “e kisha tepruar me pijen” e për këtë arsye ka shkaktuar aksidentin, në afërsi të Columbus, në Ohaio. “Nuk mund ta risjellë në jetë Canzani dhe nuk mund ta zhbëj atë që është bërë tashmë, por ju mund të shpëtoheni. Viktimat tuaja mund të shpëtohen. Prandaj ju lutem më premtoni se nuk do t’i jepni makinës pasi të keni pirë”, ka përfunduar i riu.
Prokurori i kontest së Franklin ka deklaruar se do të kërkojë arrestimin e të riut, i cili rrezikon deri në 8 vite burg.

7 shtator 2013 (gazeta-Shqip.com)
♛Melody♛
♛Melody♛

Rrëfimi shokues në Youtube: “Kam vrarë një njeri” (Video) Coolte21

Shteti Shteti : Rrëfimi shokues në Youtube: “Kam vrarë një njeri” (Video) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi