AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më

2 posters

Shko poshtë

Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më  Empty Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri Aug 30, 2013 10:26 pm

Edhe meshkujt e vlerësojnë shumë besnikërinë dhe mbështetjen në situatat e vështira të jetës që u dalin përpara.

Mungesa e mbështetjes

Çdo person ka nevojë për mbështetjen e atij me të cilin planifikon të ndajë pjesën tjetër të jetës së tij. Edhe meshkujt e vlerësojnë shumë besnikërinë dhe mbështetjen në situatat e vështira të jetës që u dalin përpara. Nëse ju nuk jeni afër tij në momentet më të rëndësishme dhe më të vështira të jetës së tij, atëherë ai mund ta humbë afeksionin e tij ndaj jush.

Papërshtatshmëria

Me kalimin e kohës do ta vëreni se përshtatshmëria është e rëndësishme në një lidhje. Është e mundshme që edhe nëse jeni persona të kundërt, të kaloni disa javë ose edhe muaj të këndshëm bashkë, por sapo të kalojë faza e parë e lidhjes suaj ju do ta keni të qartë se është e rëndësishme që të keni mendime të ngjashme në lidhje me gjërat më të rëndësishme në jetë.

Nuk e ndien admirimin

Shumë psikologë kanë shkruar për dëshirën e femrave që të jenë të admiruara dhe të ndihen të vlerësuara. Për disa femra nocioni i admirimit ndaj mashkullit është i papranueshëm. Por, kjo është shumë e rëndësishme për atraksionin e tij. Një mashkull që nuk mund të fitojë admirimin tuaj fillon të humbë interesin në lidhje.
♛Melody♛
♛Melody♛

Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më  Coolte21

Shteti Shteti : Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më  Empty Re: Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më

Mesazh nga Katilja Wed Oct 02, 2013 4:52 am

meshkujt sot smjaftohen vec me nje puthje ndaj duan dicka me shum
Katilja
Katilja

Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më  Coolte21

Shteti Shteti : Arsyet kryesore pse nuk ju dashuron më  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 28
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi