AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë (VIDEO)

Shko poshtë

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë (VIDEO) Empty Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë (VIDEO)

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Aug 28, 2013 6:47 am


 
 



Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë (VIDEO) PROPOZIM
Nëse mendoni ndonjëherë që t’i propozoni të dashurës për martesë në publik, mund të ndodh që jo vetëm të turpëroheni por edhe të merrni ndonjë plagë nga personi që e prisni më pak. Videoja më poshtë ka ndodhur në një qendër tregtare në Dubai, ku të pranishëm janë blerës, dhe për ta bërë propozimin edhe më romantik, janë të ftuar edhe 7 gitaristë. Në momentin që djali nisi fjalimin për t’i treguar se ajo ishte idealja, ajo ia rrëmben një gitar dhe e gjuan në kokë. Më pas vajza është larguar, ndërsa propozuesit me siguri i është rekomanduar që të shkojë në spital për të shëruar kokën.  Situata është përshkruar si një “fatkeqësi indiane”. Të rinjtë kishin 3 muaj që ishin njohur në qendrën tregtare dhe përfundoi në fatkeqësi.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
♛Melody♛
♛Melody♛

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë (VIDEO) Coolte21

Shteti Shteti : Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë (VIDEO) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi