AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)

Shko poshtë

foto - E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)  Empty E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun Aug 04, 2013 7:48 am

foto - E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)  6

Zakonisht, tendenca e njerëzve është për një përpjekje të kapin rininë e përjetshme, duke bërë gjithçka për të ngadalësuar shenjat e plakjes. Por ja që ka edhe nga ata, të cilët janë të shqetësuar nga fakti se ngjajnë shumë të rinj, duke arritur deri aty sa të dëshirojnë t’i nënshtrohen një operacioni plastik për t’u dukur sa më të vjetër në moshë.
Absurde të thuhet e ta mendosh. Megjithatë, kjo ngjan se është tamam kështu për Anne Balton, një grua 47-vjeçare, një nënë e katër fëmijëve dhe madje, gjyshja e një mbese.
Jeta e saj, me këto të dhëna, mund të duket se rrjedh e  qetë në qoftë se nuk do të ishte fakti që Anne tregon mjaft e re në moshë.
Sa më shumë kohë kalon, aq më e re tregon ajo, duke iu kthyer kjo në një stres në fakt. Dhe kjo pasi, të dashurit e saj e lënë pikërisht për një gjë të tillë.
Kështu, Anne u martua me burrin e saj të parë, kur ai ishte 24 vjeç, nga martesa me të cilin lindi dy djem. Megjithë përpjekjet e saj për t’u dukur një grua e rritur, skenat e tij të xhelozisë u bënë të padurueshme teksa ajo tregonte si një vajzë e vogël.
E njëjta arsye që çoi në prishjen e një raporti të dytë martesor, me të cilin ajo lindi edhe dy fëmijët e tjerë, citon noa.
Fillimisht, burri i saj, dy  vjet më i madh se ajo, ishte i kënaqur që të kishte një grua që tregonte më pak se ai, por pastaj nisi të mërzitej, teksa e indentifikonin deri edhe me gjyshin e saj.foto - E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)  1
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)  Coolte21

Shteti Shteti : foto - E lënë të gjithë meshkujt, sepse duket shumë e re (FOTO)  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi