AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13-vjeçarja denoncon në polici të dashurin: "Më la shtatzënë"

Shko poshtë

  13-vjeçarja denoncon në polici të dashurin: "Më la shtatzënë" Empty 13-vjeçarja denoncon në polici të dashurin: "Më la shtatzënë"

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun Aug 04, 2013 3:31 am



Një minorene ka denoncuar të dashurin e saj në polici, pasi ai e kishte lënë shtatzënë dhe nuk merrte përsipër përgjegjësitë e fëmijës. Policia ka arrestuar një 16-vjeçar, i cili akuzohet për marrëdhënie seksuale me të mitura. Vajza vetëm 13 vjeç është në muajin e 3-të të shtatzënisë. Ajo jeton vetëm me gjyshen, pasi prindërit e saj janë emigrantë në Greqi. Vajza me inicialet E.P. i ka treguar policisë se ka pasur lidhje me një djalë 16-vjeçar me iniciale R.T, me të cilin ka mbetur edhe shtatzënë.
Ka qene gjyshja ajo që ka kuptuar simptomat e shtatzënisë të minorenes dhe pas një vizite te mjeku është konfirmuar se vajza është 10-javësh shtatzënë. 13-vjeçarja thotë se, kur i ka treguar të dashurit të saj adoleshent se do të bëhej baba, ai e ka braktisur dhe nuk ka dashur të marrë përgjegjësit e fëmijës. 
16-vjeçari R.T. kur është pyetur nga polica, ai ka thënë që ka pas një lidhje me vajzën dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të vazhdimisht, por me dëshirën e të dyve. 
 Më pas efektivët e Policisë së Elbasanit kanë arrestuar minorenin, i cili akuzohet për “Marrëdhënie seksuale me të mitura”.
/Shekulli Online/ E.L/
♛Melody♛
♛Melody♛

  13-vjeçarja denoncon në polici të dashurin: "Më la shtatzënë" Coolte21

Shteti Shteti :   13-vjeçarja denoncon në polici të dashurin: "Më la shtatzënë" Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi