AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dëshironi të jeni më të pasur, të suksesshëm dhe të jetoni më gjatë?

Shko poshtë

Dëshironi të jeni më të pasur, të suksesshëm dhe të jetoni më gjatë? Empty Dëshironi të jeni më të pasur, të suksesshëm dhe të jetoni më gjatë?

Mesazh nga ♛Melody♛ Tue Jul 16, 2013 6:29 pm

 
Dëshironi të jeni më të pasur, të suksesshëm dhe të jetoni më gjatë? 84822
JAPONI- Kirurgjia e pëllëmbës së dorës është në rritje në Japoni. Njerëzit ndërtojnë linja të reja në duart e tyre në përpjekjenpër të përmirësuar fatin e tyre. Kiromanci është një art i lashtë për të parashikuar të ardhmen me anë të leximit të linjave të pëllëmbës së dorës.

Arti është jashtëzakonisht popullor në Japoni ku lexuesit e pëllëmbës së dorës i drejtohen konsumatorëve optimistë me një seancë prej £ 50, për t`iu treguar atyre se çfarë të ardhme mund të kenë, thjesht duke parë në shenjat e duarve të tyre.

Tani, edhe për ata që nuk janë të kënaqur me linjat e fatit që natyra u ka dhënë, atje është një mënyrë drastike e re duke u përpjekur që ata të jenë zotër të fatit të tyre: duke ndryshuar linjat e pëllëmbës së tyre përmes kirurgjisë kozmetike.

Kirurgjia e pëllëmbës së dorës është në rritje në Japoni. Njerëzit ndërtojnë linja të reja në duart e tyre në përpjekjen për të përmirësuar fatin e tyre. 
Operacioni, i cili ka qenë gjithashtu i njohur edhe në Kore, kryehet me një bisturi elektrike e cila djeg mishin duke i dhënë një “fat të ri”, duke lënë një mbresë gjysmë të përhershme. - See more at: http://www.shqiptarja.com/metronews/2729/deshironi-te-jeni-me-te-pasur-te-suksesshem-dhe-te-jetoni-me-gjate--167276.html#sthash.Vnc0X8Gp.dpuf
♛Melody♛
♛Melody♛

Dëshironi të jeni më të pasur, të suksesshëm dhe të jetoni më gjatë? Coolte21

Shteti Shteti : Dëshironi të jeni më të pasur, të suksesshëm dhe të jetoni më gjatë? Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi