AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve

Shko poshtë

Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve  Empty Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat Jul 13, 2013 1:02 am

Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve  Uske_haljinee2-500x320Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve  Hot_girls_in_tight_dresses_13


Të nxjerrësh format e trupit në pah është shumë sensuale. Të blesh rroba të ngushta me të cilat nuk mund të marrësh frymë lirisht nuk është aspak e tillë. Fustanet, bluzat apo pantallonat ekstremisht të ngushta janë gjithçka që meshkujt nuk pëlqejnë. Sidomos te ato vajza të cilat janë pak më të shëndosha, të cilat për t’u dukur elegante zgjedhin veshje deri në dy numra më të vegjël. Përdorni veshje të bukura të cilat mund të jenë të lirshme dhe të përshtatshme për ju.
Një tjetër veshje që ata nuk pëlqejnë te femrat janë fundet e gjata. Ata madje nuk i pëlqejnë edhe në dimer, pasi u duket sikur vajzat kanë mbuluar pjesën e tyre më feminile, këmbët. Edhe nëse fundet mund të jenë të bukur, në modë apo trendy ata do të preferonin me tepër një veshje me xhinse sesa funde të gjatë deri në fund të këmbëve. Por ata nuk preferojnë as fundet e shkurtër, e sidomos ato mini e të ekzagjeruar.
Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve  46-pretty-girls-in-tight-dresses
VIPAT.INFO/
♛Melody♛
♛Melody♛

Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve  Coolte21

Shteti Shteti : Veshjet e ngushta te femrave rrisin adrenalinen e meshkujve  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi