AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja cilët janë 10 shqiptarët më të pasur

Shko poshtë

Ja cilët janë 10 shqiptarët më të pasur Empty Ja cilët janë 10 shqiptarët më të pasur

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun May 05, 2013 5:02 am

Ja cilët janë 10 shqiptarët më të pasur 101-300x255Në bazë të pasurive të dëshmuara në Qëndrën Kombëtare të Regjistrimeve është bërë një klasifikim i njerëzve më të pasur në vendin tonë.
Listën e QKR-së e kryeson Zamir Mane, i cili figuron të jetë pjesmarrës në një sër biznesesh në Shqipëri.
Më poshtë alb-observer.com po ju vë në dispozicion listën për të patur një informim sa më të saktë rreth këtyre personave.
1.Zamir Mane (QTU, TEG, NEPTUN, telefoni celulare PLUS, ndërtime etj.)
2. Bashkim Ulaj (Pronari i 22-katëshit te TVSH-ja, firma ndërtimi, fibra optike etj.)
3. Ramë Geci (Pronari i 15-katëshit, firma ndërtimi Geci, etj.)
4. Artan Dulaku (Qendra Tregtare Kristal, ETC, ndërtime, koncesionari Ford, Ranger Rover, rrjeti i supermarkatës Conad, Tring Digital, Vizion + etj.)
5. Vasil Naçi (AGNA,Pepsi, Birra Amstel, distribucion pije, detergjent, cigare etj.)
6. Vllezërit Armando dhe Arben Duka (Vezë, kantinë vere dhe vreshta, elektroshtëpiake, telefoni celulare “Plus” etj.)
7. Edmond Leka (western Union, Union Bank etj.)
8. Vjollca Hoxha (Top Channel, Lori Cafe, Digitalb etj.)
9. Vilma Nushi (Ekskluziviteti i Marlboros dhe cigare të tjera, si edhe Pronter & Gamble)
10. Muhamed Muça (Shkollat Kristal, nga kopshtet tek universitetet etj.)/alb-observer.com/
♛Melody♛
♛Melody♛

Ja cilët janë 10 shqiptarët më të pasur Coolte21

Shteti Shteti : Ja cilët janë 10 shqiptarët më të pasur Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi