AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Histori shokuese: 28 vjeçarja tregon SMS erotike dhe se si e ka përndjekur mjeku

Shko poshtë

Histori shokuese: 28 vjeçarja tregon SMS erotike dhe se si e ka përndjekur mjeku Empty Histori shokuese: 28 vjeçarja tregon SMS erotike dhe se si e ka përndjekur mjeku

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri May 03, 2013 7:42 pm

Një histori e dhimbshme por shumë e vërtete vjen nga qyteti i Korçës, ku një 28 vjeçare rrëfen për disa media se si një mjek e përndjek kudo. “Jeta ime është kthyer në një ferr të vërtetë…Ai më shfaqet kudo”, është shprehur me lot në sy I.P. Ajo tregon më tej se takimi i tyre ka qënë i rastësishëm dhe asnjëherë nuk e kishte imagjinuar se që prej asaj dite jeta e saj do të kthehej në një ferr të vërtetë. Ajo kërkon që autoritetet shqiptare ta ndihmojnë me të moshuarin e martuar, pasi vetë nuk mundet më. Gjithçka ka nisur para një viti, ku 28 vjeçarja ka qënë për një vizitë në klinikën e tij private, ku dhe kanë shkëmbyer numrat. Qe nga ajo ditë mjeku e ka ngacmuar me mesazhe dhe telefonata, por duke e ndalur dhe në rrugë.
Vajza ka treguar se nuk ka mbetur njeri nga njerëzit e saj qofshin këto miq, shokë, të afërm, familjarët që e kanë takuar atë dhe i kanë thënë që të lerë të qëtë, por ai rri disa ditë dhe nis sërish./alb-observer.com/
♛Melody♛
♛Melody♛

Histori shokuese: 28 vjeçarja tregon SMS erotike dhe se si e ka përndjekur mjeku Coolte21

Shteti Shteti : Histori shokuese: 28 vjeçarja tregon SMS erotike dhe se si e ka përndjekur mjeku Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi