AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E dhimbshme, ndërron jetë 5 vjeçarja që u përdhunua barbarisht

Shko poshtë

E dhimbshme, ndërron jetë 5 vjeçarja që u përdhunua barbarisht Empty E dhimbshme, ndërron jetë 5 vjeçarja që u përdhunua barbarisht

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri May 03, 2013 5:17 am

E dhimbshme, ndërron jetë 5 vjeçarja që u përdhunua barbarisht VogelNjë vajzë vetëm 5 vjeçe, cila është përdhunuar në mënyrë barbare nga një i ri, nuk mundi ti shpëtonte vdekjes. Ngjarja e rëndë ndodhi në Indi rreth dy javë më parë në shtetin qëndror të Madhya Pradesh. Ajo u gjet pa ndjenja, në një fermë më 18 prill dhe u dërgua fillimisht në një spital lokal përpara se të dërgohej 2 ditë më pas me avion në Nagpur, në shtetin fqinj të Maharashtra-s ku edhe ndërroi jetë.
“Ajo ndërroi jetë nga një arrest kardiak. Ne u përpoqëm me të gjitha mundësitë, por kushtet e saj u përkeqësuan dje dhe presioni i gjakut iu ul. Ajo nuk arriti të reagonte ndaj mjekimeve”, thuhet në një komunikatë të spitalit në Nagpur.
Në fillim të këtij muaji, një tjetër 5-vjeçareje u rrëmbye dhe u përdhunua në Delhi. Më pas ajo u braktis në një dhomë të mbyllur, për më shumë se 48 orë dhe u shpëtua kur fqinjët dëgjuan të qarat e saj. Dy persona janë arrestuar në lidhje me këtë incident ndërsa rpotesta të shumta përfshinë Indinë./alb-observer.com

♛Melody♛
♛Melody♛

E dhimbshme, ndërron jetë 5 vjeçarja që u përdhunua barbarisht Coolte21

Shteti Shteti : E dhimbshme, ndërron jetë 5 vjeçarja që u përdhunua barbarisht Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi