AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

62-vjeçari vdes dhe ringjallet përsëri pasi bisedon me zotin

Shko poshtë

62-vjeçari vdes dhe ringjallet përsëri pasi bisedon me zotin Empty 62-vjeçari vdes dhe ringjallet përsëri pasi bisedon me zotin

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri May 03, 2013 5:05 am

62-vjeçari vdes dhe ringjallet përsëri pasi bisedon me zotin DonNjë burrë zemra, e të cilit ndaloi së funksionuari ndërsa po flinte pohon se ka parë engjëjt dhe ka biseduar me Zotin përpara se për mrekulli të zgjohej në spital dhe të vinte në jetë. 62-vjeçari Don Houston ka një histori të ngjeshur me probleme kardiake dhe pësoi këtë goditje përpara krishtlindjeve të vitit të kaluar.

Ai thotë se ishte në gjendje të pavetëdijshme në një spital në Oklahoma ndërsa vetëm makineritë e mbanin me frymë. Ai rrëfen se hyri në një dhomë të bardhë ku pa engjëjt që kalonin.

“Ishte vetëm bardh. Gjithçka ishte shumë sureale, shumë paqësore. Nuk ishte ëndërr. Ishte shumë e vërtetë. Engjëjt ndodheshin aty dhe Zoti më foli. Një prej engjëjve më thërriti në emër dhe më tregoi një derë ku duhet të hyjë. Sapo hyra nisa të dëgjoj dhe menjëherë hapa sytë e pashë mjekët dhe infermieret pranë meje”, thotë ai.

/DailyMail /Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/
♛Melody♛
♛Melody♛

62-vjeçari vdes dhe ringjallet përsëri pasi bisedon me zotin Coolte21

Shteti Shteti : 62-vjeçari vdes dhe ringjallet përsëri pasi bisedon me zotin Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi