AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joana kthehet me Janin

Shko poshtë

	 Joana kthehet me Janin Empty Joana kthehet me Janin

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun Sep 08, 2013 1:28 am

	 Joana kthehet me Janin 141195	 Joana kthehet me Janin 141196	 Joana kthehet me Janin 141199	 Joana kthehet me Janin 141197
Historia e tyre e dashurisë, u kthye në ‘ushqim’ për gazetat e suplementet rozë gjatë edicionit të sivjetshëm të “Big Brother”. Joana dhe Jani i saj, për të cilin qante sa herë ia kujtonin, me rrobat e të cilit e zinte gjumi e të cilin thoshte se e donte, megjithëse lidhja e tyre kishte marrë fund. Pas marrjes së këtij, u lidh me Anaidin, fituesin e edicionit të gjashtë të “Big Brother”, i cili, menjëherë pas çmimit, i vuri shkelmin marrëdhënies së krijuar me banoren simpatike. Kaq mjaftoi që Joana, banorja më e komentuar e këtij viti, të kthehej në një personazh të dashur për publikun, i cili e mbështeti edhe më fort nga sa ajo vetë mendonte. Por edhe pas gjithë këtyre situatave të krijuara, Joana nuk preferoi të bënte viktimën, përkundrazi, përkundrazi, ajo zgjodhi të vinte më e fortë se kurrë në një set mjaft provokues, me të cilin u shfaq në kopertinat e disa suplementeve njëherësh. Pas tij, foto pushimesh në jug, e sot fotot e para të pushimeve në Greqi, që për fatin e saj të keq, ose më mirë të themi, nga pakujdesia e një mikeshe greke iu zbuluan nga ne. (er.cu/BlueTooth/BalkanWeb)
	 Joana kthehet me Janin Spacer	 Joana kthehet me Janin Spacer
	 Joana kthehet me Janin Spacer
♛Melody♛
♛Melody♛

	 Joana kthehet me Janin Coolte21

Shteti Shteti : 	 Joana kthehet me Janin Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi