Filozofi
Art Figurativ
Foto Lajm
  1. Foto 1

  2. Foto 2

  3. Foto 3

  4. Foto 4

  5. Foto 5

Si lindi këndimi?
Njerëzit u këndonin ndjenjave të tyre shumë më përpara sesa të ishin në gjendje të flisnin për mendimet. Por sigurisht nuk duhet të imagjinojmë se këndimi i asaj kohe ishte njëlloj me të sotmin. Vokalizmi prehistorik Në fillimet e saj, kënga u ngjante tingujve si cicërima e zogjve apo...[Lexo]
Nostalgjia sjell efekte pozitive
Thonë se kujtimet e së shkuarës ose ndryshe nostalgjia, u bëjnë njerëzve keq. Por shumë larg nga lëndimi i vetes, kujtimi i së shkuarës mund të na bëjë më optimistë për të ardhmen. Individët që janë nostalgjikë për vitet e mëparshme të jetës kanë një këndvështrim pozitv...[Lexo]
Meshkujt më të zjarrtë në dimër?
Stina e dimrit jo vetëm që ndez zjarre ndër vatra, por gjithashtu nuk le pa ndezur edhe trupat. Sipas një studimi të ri, gjatë muajit dhjetor, janar dhe shkurt te meshkujt rritet zgjimi seksual. Kështu, mos t’ju duket aspak e pazakontë, nëse gjatë muajve të ftohtë...[Lexo]
Filma Shqiptare
Tema Fundit
» Lini nje mesazh..
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 7:15 am nga ♛Melody♛

» Kenga qe po degjoni tani.................???
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 7:09 am nga ♛Melody♛

» Si do te ishte nje pikture, nese ne te do pikturohej jeta juaj?
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 7:00 am nga ♛Melody♛

» Si mendoni, cila eshte karakteristika me pozitive e shqiptareve?
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 6:58 am nga ♛Melody♛

» Trego........
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 6:47 am nga ♛Melody♛

»  NDJENJAT ME TE MREKULLUESHME NE BOTE!
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 6:36 am nga ♛Melody♛

»  Per Cfare jemi me te zotet ne Shqiptaret !?
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 6:34 am nga ♛Melody♛

» What's on your mind....??
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 6:33 am nga ♛Melody♛

» Ku keni deshir te jetoni ?
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedMon Jan 27, 2014 6:27 am nga ♛Melody♛

» Miss Kosova-n, e refuzon Rusia e merr Donald Trump
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 11:23 am nga Katilja

» Gjithmone do jete dicka.....
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:19 am nga Katilja

» Nishanet në fytyrën tuaj dhe kuptimi i tyre
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:17 am nga Katilja

» Mos nenvlerso......
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:17 am nga Katilja

» Mendoj se..........??!!
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:16 am nga Katilja

» Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:15 am nga Katilja

» Pershkruajeni veten me nje fjale ...
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:14 am nga Katilja

» Dedikuar…
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:14 am nga Katilja

» Thenie Me Spec.......!?
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:11 am nga Katilja

» Thoni dicka ne Anglisht......?!
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:10 am nga Katilja

» Thoni dicka..........
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:09 am nga Katilja

»  Duhet ta dish se...
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedWed Jan 01, 2014 4:08 am nga Katilja

» Kenge Shqip.....♪♫♩
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedThu Nov 28, 2013 6:11 am nga marino77

» Bluja, ngjyra që mund të zëvendësojë kafeinën
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedThu Nov 28, 2013 1:42 am nga ♛Melody♛

» Pse meshkujt kanë hundën më të gjërë dhe gjatë se femrat?
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedThu Nov 28, 2013 1:38 am nga ♛Melody♛

» Mike dhe Rivale
AlbaniaForumsLife - Portali NewAnimatedThu Nov 28, 2013 1:37 am nga ♛Melody♛

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 63 më Fri Oct 03, 2014 7:06 am
Shiko TV Shqip Live