AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto)

Shko poshtë

foto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) Empty Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto)

Mesazh nga ♛Melody♛ Tue May 28, 2013 4:47 am

Dy prej memorialëve më të famshme në Britaninë e Madhe janë dhunuar, duke shkruar mbi to fajëln “Islam” me bojë të kuqe. Policia britanike ka konfirmuar se është duke hetuar lidhur me këto akte vandale, në dy monumentet e vendosura, të dy, në qendër të Londrës.
Scotland Yard pohojnë se nuk ka pasur ndonjë arrestim, kështu që nuk është e qartë nëse kjo është bërë nga protestuesit myslimanë apo nga grupe të ekstremit të djathtë në përpjekje për të nxitur urrejtjen./panoramafoto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) 230foto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) 327foto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) 424-474x305foto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) Article-2331598-1A0631E8000005DC-205_634x365-474x272
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) Coolte21

Shteti Shteti : foto - Dhunohet monumentet më të famshme në Britani! (foto) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi