AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken

Shko poshtë

Bëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken Empty Bëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat May 25, 2013 9:51 pm

Bëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken 291762_220851297966969_1708510_nBëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken 388553_297177440334354_37654241_nBëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken _ASC2017a
Entela Resuli

- Në këtë edicion të gjashtë të “Big Brother”, ajo do të mbahet mend gjatë. Joana Gjuzi, la shtëpinë vetëm dy javë më parë, por ende nuk ka përfunduar zhurma që krijoi në këtë reality shou. Është e vetmja, deri më tani, që ndërtoi një lidhje me një nga djemtë e shtëpisë dhe pranon fare hapur se ka kryer marrëdhënie e vëzhguar nga syri i kamerave, por nën batanije. Historia e saj u bë shpesh edhe objekt batutash në rrejtët sociale. Vajza 24 –vjeçare e diplomuar për Farmaci deklarojë gjatë spektaklit ndarjen më të dashurin e saj jashtë, me të cilin kishte një lidhje 6-vjeçare dhe po ashtu pranoj nisjen e një lidhje të re brenda në shtëpi.

Në këtë intervista, ajo lëshon edhe deklaratë të forta, pas përplasjes që pati me opinionistin Arjan Konimi gjatë mbrëmjes të shtunën e kaluar. Ajo shprehet që: nuk mund të më gjykoj mua për moral, një person si Arjani që është homoseksual. Ndërsa, për një tjetër banore, Elonën, ka bindjes se është lesbike. Në këtë rrëfim Joana tregon për qëndrimin e saj në shtëpi, marrëdhënien me Anaidin dhe çfarë do të ndodh tani me Janin. Ishgjimnazistja e “Partizanit” pohon se është ndjerë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Një gjë është e sigurt, historia e saj si brenda dhe jashtë është “Big Brother”.

Joana, u duke sikur ishe e “prerë” për të qenë pjesë e “Big Brother” ka qenë dëshirë e hershme për t’u bërë pjesë e tij?

Pjesëmarrja në “Big Brother” nuk bënte pjesë në planet e mia. Ishte thjeshtë një rastësi. Disa miq më shtynë të provoja duke më argumentuar që isha një tip i përshtatshme për të tilla spektakle. Madje, edhe kur u futa nuk kish menduar asnjë lloj strategjie. Dy javët e para, isha e sjellshme, e dashur më të gjithë, pastaj kur e kuptova se si funksiononte aty brenda, krijova një strategji.

Si u ndjetë gjatë qëndrimit në shtëpi?

Në fillim fare u ndjeva shumë mirë, më pas duke parë reagimet e banorëve të tjerë, vendosa t’i sillem secilit prej tyre, ashtu si gjithsekush e meritonte...

Intervistët e plotë e gjeni sot në gazetën "Shekulli

♛Melody♛
♛Melody♛

Bëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken Coolte21

Shteti Shteti : Bëra seks në BB, Elona është lesbike “vdes” për Riken Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi