AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO

Shko poshtë

foto - Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO Empty Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri May 24, 2013 6:32 am

foto - Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO Foto0746Atë që disa vite nuk mund të bëjnë partitë opozitare shqiptare për të protestuar rrugëve për problemet shqiptare të paktën protesta për depresionin shoqëror dhe ekonomik në Maqedoni që ka kapluar shumicën e popullit shqiptar në Maqedoni, këto ditë të vetorganizuar për hallet e veta e bëjnë më së miri nxënësit në Tetove, Gostivar, Strugë etj..
Sot nxënësit në Tetovë të cilët protestojnë kundër tekstit ekstern që duhet të zhvillohet në shkollat e mesme ndoshta i’a dhanë përgjigjën më të mirë kësaj qeverie respektivisht dyshes së famshme VMRO-BDI. Përgjigjë kjo ndoshta edhe për intervistën e fundit të Ali Ahmetit dhënë në Alsat-m, ku mes tjerash shtroi pyetjen: Ku do të shkojë BDI nëse braktis institucionet ?/Shqipmedia
foto - Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO Foto0744
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO Coolte21

Shteti Shteti : foto - Nxënësit tetovar i dhanë përgjigjen më të mirë qeverisjes së BDI-së – FOTO Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi