AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Jozefina Topallit i kanë futur brrylin në PD, e kanë lënë fillikat”

Shko poshtë

 “Jozefina Topallit i kanë futur brrylin në PD, e kanë lënë fillikat”  Empty “Jozefina Topallit i kanë futur brrylin në PD, e kanë lënë fillikat”

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu May 16, 2013 8:25 pm

 “Jozefina Topallit i kanë futur brrylin në PD, e kanë lënë fillikat”  Topalli-berisha-topi-300x171Zërat se kryetares së parlamentit, Jozefina Topallit, po i vënë brrylat në PD, po bëhen gjithnjë e më të shumtë. Pas mosfutjes së njerëzve të saj të afërt në listat për kandidatë për deputet dhe largimit të saj në mënyrë demonstrative nga mbledhja ku po diskutoheshin listat, ka qenë edhe ish nënkryetari i PD-së dhe aktualisht kryetari i Frymës së Re Demokratike, Bamir Top i cili ka thënë se Topalli ka ngelur fillikat.

“Unë e kam pasur kolege, natyrisht nuk më ka ardhur mirë për trajektoren e politikës së saj. Dhe mos mendoni se sot më vjen mirë që më së fundmi e kanë kuptuar dhe ata që janë atje që kryesojnë, që ta lënë ashtu siç e kanë lënë, fillikat . Duket sikur ka një ulje të dukshme të përfaqësimit të saj. Duket sikur është vetëm sot,”. Ëshët shprehur Topi në një intervistë mediatike./alb-observer.com/
♛Melody♛
♛Melody♛

 “Jozefina Topallit i kanë futur brrylin në PD, e kanë lënë fillikat”  Coolte21

Shteti Shteti :  “Jozefina Topallit i kanë futur brrylin në PD, e kanë lënë fillikat”  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi