AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

2 posters

Shko poshtë

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Empty "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ Tue Nov 05, 2013 11:44 pm


foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Virgj1

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Virgj2

"Unë kam nevojë për të holla, kështu që do të shes gjënë më të shtrenjtë që kam unë". Kështu e ka nisur njoftimin 18-vjeçaria siberiane, e cila e ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj. 
Vajza e njohur vetëm me pseudonimin “Shatuniha” e ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj në internet. Sipas gazetave lokale, fituesi është një person i quajtur Evgenij Volnov, i cili ka ofruar 27 mijë dollarë, për një natë pasiononte me vajzën. Më herrët vajza ka pasur edhe oferta të tjera, të cilat kanë arritur deri në 20 mijë dollarë. 
Vajza, e cila jeton në qytetin e Krasnoyarsk në Siberi, ka sqaruar disa nga rregullat që ka ajo para se të shesë virgjërinë. Ajo thotë që si fillim duhet të njohë njëherë personin dhe më pas të shkojnë në hotel. Pasi të kenë shkuar në hotel, burri duhet të paguajë shumën prej 27 mijë dollarë dhe pastaj vajza do të jetë e gatshme. Pavarësisht polemikave kundër prostitucionit, policia shpjegoi se iniciativa nuk shkel ligjin.
/Tgcom24/Shekulli Online/ E.L/
 
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Coolte21

Shteti Shteti : foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Empty Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga marino77 Wed Nov 06, 2013 1:50 am

te lumte moj ruse te lumte se ja parate i more e qefin e bere hahah
marino77
marino77

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Coolte15

Shteti Shteti : foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Greece_64

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 38
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Empty Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Nov 06, 2013 2:00 am

U ba mode tash kja pune, s'di se ku po dalin femrat nga ky trend.. lol2
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Coolte21

Shteti Shteti : foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Empty Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga marino77 Wed Nov 06, 2013 2:23 am

ca jan 27000 dollare ? makina ime ben 22000
marino77
marino77

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Coolte15

Shteti Shteti : foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Greece_64

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 38
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

foto - "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO) Empty Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi