AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?

2 posters

Shko poshtë

Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  Empty Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?

Mesazh nga ♛Melody♛ Mon Sep 23, 2013 2:58 am


“Fresh Face France 2013”, kështu quhet konkursi i cili sot përfundon në një finale dhe ku kanë mbetur vetëm 7 femra dhe 8 meshkuj për fytyrën më të freskët dhe më të bukur në Francë.
Burimi:BalkanWeb
Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  0ee27e47-36bb-4b98-b1a0-7efbaf09464b---0-Ne mësuam se në finale është edhe djaloshi 19-vjeçar nga Prishtina, Dijon Alidemaj.
Ai është shqiptari i vetëm në këtë konkurs dhe, nëse fiton, mësojmë se Dijoni do të shkojë në Barcelonë për të përfaqësuar Francën, dhe, nëse jo, deri këtu ku ka arritur, ai do të ketë një kontratë me këtë agjenci dhe do të jetë model për disa firma të njohura, si Hollister, D&G etj. Ne urojmë që shqiptari të fitojë edhe artistë të huaj dhe ata të botës së modës që e kanë parë djaloshin, e konsiderojnë si një fytyrë shumë të rrallë dhe mjaft simpatike.
 



♛Melody♛
♛Melody♛

Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  Coolte21

Shteti Shteti : Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  Empty Re: Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?

Mesazh nga Katilja Wed Oct 02, 2013 4:56 am

kot sthon :Meshkujt e Shqipris jan yjeee
Katilja
Katilja

Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  Coolte21

Shteti Shteti : Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 28
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi