AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale

2 posters

Shko poshtë

10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  Empty 10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu Aug 29, 2013 5:32 pm


Fakte interesante që lidhen me dukuri si puthja, ndarja, facebook-u.....
Burimi:how about we
10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  519e7d80-f4ef-41dd-a6f1-d20cd728ae0a---0-1. 12 % e përdoruesve të telefonit celular kanë raportuar vendimin për t’u ndarë nëpërmjet një mesazhi me tekst.

 

2. 8 % e përdoruesve të telefonit celular kanë raportuar se duan të ndahen nëpërmjet një mesazhi me tekst.

 

3. 1 në 4 përdorues të Facebook kanë zbuluar se lidhja  e tyre ka marrë fund duke parë postimet më të reja në Facebook.

 

4. 27 % e përdoruesve të internetit, 18 vjeç ose më lart besojnë se mënyra më e keqe për t’u ndarë me dikë është nëpërmjet një anëtari të familjes ose një miku.

 

5. 30 % e përdoruesve të internetit, 18 vjeç ose më lart besojnë se pushimet verore janë periudha më e keqe për t’u ndarë. Janari është muaji kur ndodhin më shpesh ndarjet.

 

6. 67% e meshkujve nuk kujtohen nëse një femër është lyer me buzëkuq gjatë puthjes.

 

7. 53 % e femrave preferojnë një mashkull me mjekër të rruajtur gjatë puthjes.

 

8. 33 % e njerëzve i hapin sytë gjatë puthjes.

 

9. 96 % e femrave iu pëlqen të puthen në pjesën e qafës. Në fakt, ëstë zona ku femrave iu pëlqen më tepër të puthen, përveç buzëve.

 

10. 10 % e meshkujve iu pëlqen të puthen në qafë.
♛Melody♛
♛Melody♛

10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  Coolte21

Shteti Shteti : 10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  Empty Re: 10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale

Mesazh nga Katilja Wed Oct 02, 2013 4:52 am

2. 8 % e përdoruesve të telefonit celular kanë raportuar se duan të ndahen nëpërmjet një mesazhi me tekst.
Katilja
Katilja

10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  Coolte21

Shteti Shteti : 10 kuriozitete interesante rreth puthjes, ndarjes dhe mediave sociale  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 29
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi