AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kryebashkiaku i Kavajës, hedh pas shpine skandalin, fejohet me dentisten

Shko poshtë

Kryebashkiaku i Kavajës, hedh pas shpine skandalin, fejohet me dentisten  Empty Kryebashkiaku i Kavajës, hedh pas shpine skandalin, fejohet me dentisten

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu Aug 08, 2013 3:17 am


Ngjarja e famshme e dy viteve më parë që krijoi e dashura e kryetarit të Bashkisë së Kavajës Elvis Rroshi, Griselda, është lënë tashmë në harresë.

Kryebashkiaku i Kavajës, hedh pas shpine skandalin, fejohet me dentisten  Dd73d9e1-3419-4433-8578-ed88c949aa3f---0-Megjithatë, një lajm i ri se Rroshi është fejuar sërish e kthen edhe një herë në vëmendjen e lexuesit jetën private të kreut të Bashkisë së Kavajës. Sipas informacioneve, këtë herë Elvisi nuk i është larguar shumë territorit ku jeton, duke qenë se të dashurën e ka gjetur pikërisht përreth shtëpisë së tij. Irisa Guma është banore e po së njëjtës lagje të kreut të Bashkisë, sado që këto 5 vitet e fundit i ka jetuar në Tiranë, meqenëse ka qenë me studime për stomatologji.
Irisa është 24 vjeçe dhe është motra e mesme e dy motrave të tjera. Diferenca në moshë prej 14 vitesh nuk ka qenë fare motiv për të mos i shkuar më tej kësaj lidhjeje, prandaj çifti e ka zyrtarizuar atë pak kohë më parë.
♛Melody♛
♛Melody♛

Kryebashkiaku i Kavajës, hedh pas shpine skandalin, fejohet me dentisten  Coolte21

Shteti Shteti : Kryebashkiaku i Kavajës, hedh pas shpine skandalin, fejohet me dentisten  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi