AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martohet striptistja e parë shqiptare, i zgjedhur është një miliarder...

Shko poshtë

Martohet striptistja e parë shqiptare, i zgjedhur është një miliarder...  Empty Martohet striptistja e parë shqiptare, i zgjedhur është një miliarder...

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu Aug 08, 2013 3:00 am


Në shumë portale të internetit ajo është radhitur në top 10 femrat më të bukura të Maqedonisë, edhe pse vetëm 5 vite ka që është aktive në skenë dhe në profesionin e saj.

Martohet striptistja e parë shqiptare, i zgjedhur është një miliarder...  A68da5d0-5712-4888-9792-dc415c65d402---0-
Volcica

Nje nga striptistet e para shqiptare ne Maqedoni, Ulkonja apo siç e njohin te gjithë me pseudonimin Volcica është martuar.
Tani ajo perdor makina lukzose, ka vile me pishine private dhe jeton një jete te pasur.
Thuhet se i përzgjedhuri i saj është nje miliarder i pasur nga Zambia.
24-vjeçaren e lindur në Shkup, të gjithë e njohin me pseudonimin (Volçica), që në shqip do të thotë “Ulkonja”. Ajo merret me kërcim dhe me këtë profesion ka filluar që nga mosha 19- vjeçare, kurse me striptizëm ka filluar të merret një vit më vonë.
Shumë shpejt “Ulkonja” u bë një nga figurat më të njohura të skenës maqedonase prej paraqitjes së saj në programin “Lajmet nudo”, në një televizion shumë të njohur në Maqedoni, pasi ishte femra e parë dhe njëkohësisht shqiptare që zhvishej në ekran, duke dhënë lajmet nudo.
 
♛Melody♛
♛Melody♛

Martohet striptistja e parë shqiptare, i zgjedhur është një miliarder...  Coolte21

Shteti Shteti : Martohet striptistja e parë shqiptare, i zgjedhur është një miliarder...  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi