AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brad Pitt rrëfen: Unë dhe Angelina ishim në prag divorci…

Shko poshtë

Brad Pitt rrëfen: Unë dhe Angelina ishim në prag divorci… Empty Brad Pitt rrëfen: Unë dhe Angelina ishim në prag divorci…

Mesazh nga ♛Melody♛ Mon Jul 22, 2013 6:39 pm



Brad Pitt rrëfen: Unë dhe Angelina ishim në prag divorci… 0127Një rrëfim nga Brad Pitt për bashkëshorten e tij, të bukurën Angelina Jolie.
Ajo ishte e sëmurë, nervoze dhe lidhja e tyre po shkonte drejt divorcit. Se çfarë ndodhi më pas zbulojeni në rrëfimin e Brad Pitt-it. “Gruaja ime ishte sëmurë. Ajo vazhdimisht ishte nervoze për shkak të problemeve në punë, në jetën personale, dështimet dhe problemet me fëmijët. Ajo ishte shumë e dobët dhe vazhdimisht qante. Ajo nuk ishte një grua e lumtur. Bashkëshortja ime ka vuajtur vazhdimisht nga dhimbjet  e kokës dhe të zemrës. Ajo nuk flinte mirë, shtrihej në orët e para të mëngjesit dhe gjithë ditën tjetër ishte e lodhur. Lidhja jonë ka qenë në prag krisjeje.  Bukuria ishte duke e lënë, ajo kishte rrudha poshtë syve dhe ndaloi së kujdesuri për veten. Ajo refuzoi për të xhiruar filmat dhe kundërshtoi çdo rol. Unë humba shpresat dhe mendova  se së shpejti do të divorcoheshim. Por në një moment vendosa të ndryshoj sjelljen time kundrejt saj dhe të kujdesesha pak më tepër për të. Pas gjithçkaje, unë kam marrë gruan më të bukur në tokë. Ajo është idhulli i më shumë se gjysma e burrave dhe grave mbi tokë, dhe unë i vetmi që ka mundur ta përqafoj. Fillova ta suprizoj dhe ta kënaq në çdo minutë. I dhuroja shumë dhurata dhe në publik flisja vetëm për të. Unë e lavdëroja përball miqve të saj dhe miqve tonë të përbashkët. Ju nuk do ta besoni, por ajo filloi të lulëzojë. Ajo u bë edhe më e mirë së më parë. Shtoi në peshë, nuk ishte nervoze si më parë, dhe ajo më dashuron më shumë se kurrë.  Dhe më pas unë kam kuptuar një gjë: “Gruaja është pasqyrë e burrit të saj”, rrëfen Brad Pitt.
♛Melody♛
♛Melody♛

Brad Pitt rrëfen: Unë dhe Angelina ishim në prag divorci… Coolte21

Shteti Shteti : Brad Pitt rrëfen: Unë dhe Angelina ishim në prag divorci… Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi