AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto)

Shko poshtë

foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Empty Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto)

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun Jul 14, 2013 6:23 pm

foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Wife31-300x243
Një surprizë mjaft e veçantë e priste Will Robinson. Ai kishte shkuar me shërbim ushtarak në Afganistan dhe pasi mbaroi shërbimin, u kthye tek familja e tij. Por, diçka nuk po shkonte mirë. Me të hyrë në shtëpi, ai gati sa nuk u tremb kur pa bashkëshorten e tij. Ajo, brenda 7 muajsh kishte humbur plot 35 kile.
Ditën që 32-vjeçari Will shkoi në Afganistan, Catherine vendosi të bënte dietë dhe u regjistrua në një qendër fitness. Kështu, ajo arriti të humbasë kilet e tepërta, duke mbetur “gjysma” e asaj që ishte.
“Will mbeti me gojë hapur, tha e shoqja. – I kisha thënë në telefon që po përpiqesha të humbisja peshë, por diskutonim gjëra më të rëndësishme dhe nuk i kushtuam shumë rëndësi. Pësoi shok kur hyri në shtëpi dhe më pa. Por e rëndësishme është që tani i pëlqej më shumë”, shtoi ajo.

foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Wife1foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Wife2foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Wife3foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Wife4
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Coolte21

Shteti Shteti : foto - Kthehet nga shërbimi ushtarak, e gjen bashkëshorten të… përgjysmuar (foto) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi