AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joana i heq të gjitha vetëm për pak fame më shumë

Shko poshtë

 Joana i heq të gjitha vetëm për pak fame më shumë  Empty Joana i heq të gjitha vetëm për pak fame më shumë

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun Jul 14, 2013 6:14 am



Joana Gjuzi, e cila tashmë i është rikthyer pamjes së biondinës që ka pasur para se të hynte në lojë, vazhdon të bëjë jetë e qejfi, siç ka pohuar dhe brenda shtëpisë.

 Joana i heq të gjitha vetëm për pak fame më shumë  1904e4ea-7f57-487d-91eb-4007e8b87943---0-Këto ditë të nxehta korriku, ajo është fotografuar në një nga pishinat e njohura të Tiranës, duke marrë rreze e zhveshur topless, gjë që e ndihmon të marrë ngjyrë në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë trupin, por mbi te gjitha e ndihmon per te qëndruar edhe për ca kohe ne faqet revistave roze. Kjo është hera e parë që Joana zhvishet për të pozuar në ujë, duke ekspozuar edhe trupin e saj në formë dhe me lëkurë të shëndetshme. Argëtimi në pishina me shoqërinë e saj është mënyra më e zakonshme se si ajo kalon paraditet e këtyre ditëve të nxehta në Tiranë, ndërkohë që në mbrëmje vijon me jetën e natës, në club-et e saj më të preferuara, që tashmë janë plot me njerëz pothuaj çdo natë. Për sa i përket jetës së saj sentimentale, ajo është parë të shoqërohet me djem të ndryshëm simpatikë, por që ende nuk ka pohuar diçka vetë nëse ndonjërin prej e tyre e ka të dashur. Para disa javësh, Joana mblodhi miqtë e saj më të ngushtë për ditëlindje, të cilët i uruan 27-vjetorin, dhe i bënë shumë dhurata, ku nuk mungonin këpucët që janë pasioni i saj. Edhe pse jeta e Joanës ka qenë mes Greqisë dhe Shqipërisë, aktualisht jeton vetëm në Tiranë, ku dëshiron të hapë farmacinë e saj. Ajo ka pohuar se i pëlqen ta gëzojë jetën me të mirat dhe të këqijat e saj dhe pa dyshim të argëtohet gjithmonë dhe kurdo, pasi jeta për të është një aventurë e bukur që duhet shijuar në maksimum.
♛Melody♛
♛Melody♛

 Joana i heq të gjitha vetëm për pak fame më shumë  Coolte21

Shteti Shteti :  Joana i heq të gjitha vetëm për pak fame më shumë  Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi