AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futi në shtëpi shoqen më të ngushtë, por se imagjinoni se ç’e gjeti!!!

Shko poshtë

   Futi në shtëpi shoqen më të ngushtë, por se imagjinoni se ç’e gjeti!!! Empty Futi në shtëpi shoqen më të ngushtë, por se imagjinoni se ç’e gjeti!!!

Mesazh nga ♛Melody♛ Sat Jun 29, 2013 5:47 am

   Futi në shtëpi shoqen më të ngushtë, por se imagjinoni se ç’e gjeti!!! Thumb_250x150
U bë pa dyshim historia e cila vuri në mëdyshje vlerën, fuqinë dhe besimin e miqësisë ndaj femrave!
Kjo për vetë faktin se pësimi ishte shumë i rëndë.
Një nga e re nga qyteti i Halkidës në Greqi, shkoi në periferi të qytetit, në zonën e quajtur Kourendi, ku dhe banonte e motra e saj, por kur arriti aty pa mikrobusin e të shoqit të cilin e kap mat duke kryer marrëdhënie seksuale me një femër.

Kjo ishte, nisi beteja, ulërimat dhe e gjithë zona në këmbë!
Nuk zgjati shumë, shkoi në shtëpi dhe i hedh të gjitha plaçkat e të shoqit në rrugë si dhe të... shoqes së saj, pasi ajo e kishte strehuar para pak ditësh pasi nuk kishte ku të qëndronte deri sa të sistemohej./alb-observer.com/
Mesa duhet shoqja e ngushtë u “sistemua” shkëlqyeshëm me... bashkëshortin e saj.
♛Melody♛
♛Melody♛

   Futi në shtëpi shoqen më të ngushtë, por se imagjinoni se ç’e gjeti!!! Coolte21

Shteti Shteti :    Futi në shtëpi shoqen më të ngushtë, por se imagjinoni se ç’e gjeti!!! Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi