AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja si duhet të veproni që një mashkull të mos ju rezistojë...

Shko poshtë

Ja si duhet të veproni që një mashkull të mos ju rezistojë... Empty Ja si duhet të veproni që një mashkull të mos ju rezistojë...

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri Jun 28, 2013 11:57 pm


Ja si duhet të veproni që një mashkull të mos ju rezistojë... 0adamo1Është për t’u habitur, por e vërtetë , mashkulli gjatë shtatë sekondave të shikimit të ndonjë femre vendos se a do t’i ofrohet apo jo! Në të shumtën e situatave formula më e mirë për sukses është të jeni e natyrshme, mirëpo në disa situata, siç janë ato kur dëshironi që ai t’ju vërejë, nuk është keq që të aktroni paksa dhe të përdorni disa "hile" të vogla.
1. Rrobat me vija janë në modë, mirëpo rrobat njëngjyrëshe rrezatojnë më shumë energji dhe më shumë vetëbesim. Megjithatë, shmanguni rrobave me ngjyrë të zezë, e cila krijon përshtypjen se jeni tepër serioze. Përveç nëse,natyrisht, nuk vishni fustan mini ngjyrë të zezë.
2. Rregullimi i rrudhave të fustanit, meshkujve u jep shenjë që dëshironi të dukeni mirë, ndërkaq kjo gjë ua ngre egon.
3. Këpuca gjysmë e zbathur tregon që jeni e lumtur, por nëse me atë rast i keni këmbët të kryqëzuara, kini kujdes që këmba e cila është sipër të jetë ajo më larg nga mashkulli, i cili ju pëlqen.
4. Krahët e zbuluar meshkujt i krahasojnë me gjoksin, prandaj fustani pa krahë eshte zgjedhje e pagabueshme për tërheqje të vëmendjes. Kur të vëreni që ai ju vështron, lëvizni me krah dhe ai si i hipnotizuar do të vijë tek ju.
5. Me njërën dorë mbështetuni diku, në mënyrë që të qëndroni më stabel. Vetëbesimi është seksi, ju ben të dukeni joshëse dhe e paarritshme.
♛Melody♛
♛Melody♛

Ja si duhet të veproni që një mashkull të mos ju rezistojë... Coolte21

Shteti Shteti : Ja si duhet të veproni që një mashkull të mos ju rezistojë... Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi