AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar”

Shko poshtë

Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar” Empty Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar”

Mesazh nga ♛Melody♛ Sun May 12, 2013 12:04 am

Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar” E-mitura-300x165
Një 33-vjeçar nga qyteti i Korçës, i martuar dhe baba i një fëmije të mitur, kishte marrë 13-vjeçaren me inicialet K.A. dhe e kishte cuar në një banesë me qira ku e kishte mbajtur përgjatë gjithë natës. Vajza, banuese në fshatin Libonik, ishte kthyer në shtëpi tek prindërit në orët e para të mëngjesit dhe nën presionin e prindërve, ka treguar se kishte qenë me të dashurin e saj Emiljan Dine, vëllai i kryeplakut të fshatit Dërsnik , person me precedentë të mëparshëm penalë

Prindërit e 13-vjeçares kanë bërë denoncim në Komisariatin e Policisë së Korçës, me pretendimin se 33-vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tyre, e cila është në moshë të mitur.
“Kishim pak kohë që njiheshim dhe pavarësisht diferencës së moshës, unë ndjeja për të. Më pëlqente dhe kishim pak kohë që ishim lidhur. Vinte më takonte gjithmonë në fshat. Unë shkova me dëshirë me të, se e doja, por nuk e dija që ishte i martuar. Ai nuk ka faj”, – ka deklaruar 13-vjeçarja në polici./alb-observer.com/
♛Melody♛
♛Melody♛

Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar” Coolte21

Shteti Shteti : Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar” Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi