AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina për fotot…erotike

Shko poshtë

Adelina për fotot…erotike Empty Adelina për fotot…erotike

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu May 16, 2013 7:45 pm

“Nuk bëhet fjalë për fotot e mia”,-ka thënë këngëtarja Adelina Tahiri për fotografitë erotike të publikuara disa ditë më parë në një revistë. Në revistë shkruante se fotografitë ishin të saja, ndërsa Adelina e ka mohuar këtë fakt.

"Kur i pash fotografitë, vetëm buzëqesha pak. Nuk është trupi im. Më nervozon mënyra se si mundohen të më diskretojnë. Nëse dua t'i bëj foto gjoksin tim dhe të vendos duart mbi të, do të bëja një foto të bukur dhe fotot do të ishin me cilësi të lartë. Unë kam shumë fotografi pas dushit dhe me të brenshme, në të cilat nuk e fsheh fytyrën. Nuk kam turp të tregoj trupin tim, për këtë gjë më vjen për të qeshur e gjithë kjo”,- ka thënë Adelina për mediat maqedonase. Këngëtarja jo vetëm që është e sigurt se nuk bëhet fjalë për fotografitë e saj, por edhe se pas tyre nuk qëndron ish-i dashuri i saj, siç është bërë e ditur më parë.

"Nuk është vepër e ish-të dashurit tim. E mora vesh se kush është por tregoj emrin e tij", –shpjegoi Adelina për të përditshmen maqedonase, “Vest”.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


♛Melody♛
♛Melody♛

Adelina për fotot…erotike Coolte21

Shteti Shteti : Adelina për fotot…erotike Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi