AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduti preket nga gjesti i fëmijës, harron të vjedhë

Shko poshtë

Hajduti preket nga gjesti i fëmijës, harron të vjedhë Empty Hajduti preket nga gjesti i fëmijës, harron të vjedhë

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Sep 04, 2013 8:14 pm

 
 



Hajduti preket nga gjesti i fëmijës, harron të vjedhë Hajduti
SHBA -Plani ishte që ai fillimisht t’i binte ziles e më pas të hynte me forcë në shtëpi. Mirëpo dera nuk u hap nga i zoti i shtëpisë, por nga një kujdestare e re fëmijësh që ndodhej në shtëpi me 2 fëmijët e familjes, pasi prindërit nuk ishin atë natë.
Banditi e kërcënoi vajzën më pistoletë dhe, duke e vendosur me shpatulla pas murit, i kërkoi të gjitha paratë që kishte. E reja, e terrorizuar, pasi i dha disa qindarka që i ndodheshin në çantë, u përpoq t’i shpjegonte se nuk e dinte ku ndodheshin paratë e familjes.
Nga britmat e kujdestares u zgjuan dy fëmijët, mosha e të cilëve nuk dihet saktësisht. Më i madhi, jo më shumë se 7 vjeç, duke kuptuar çfarë po ndodhte, u afrua të hajduti dhe i ofroi arkën e tij të kursimeve.
Në këtë moment hajduti, rreth të 20-ve, u prek nga gjesti i fëmijës dhe me një ndjenjë faji u largua duke kërkuar falje.
/Shekulli Online/ E.L/
♛Melody♛
♛Melody♛

Hajduti preket nga gjesti i fëmijës, harron të vjedhë Coolte21

Shteti Shteti : Hajduti preket nga gjesti i fëmijës, harron të vjedhë Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi