AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO)

Shko poshtë

foto - Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO) Empty Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ Fri Jul 26, 2013 4:35 am

foto - Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO) 1foto - Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO) 2foto - Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO) Aida1
Bosanka Aida Gjapo është një vajzë e cila e mundi konkurrencën e fortë e cila u gjend në mësin e Monica Bellucci, Megan Fox, Adriana Lima, Eva Mendes Irina Shaek …


Në portalin “Gruaja më e bukur” , në përzgjedhjen e titullit gruaja më e bukur në botë për vitin 2013 i përket bukuroshes Idi Van Munster , i cila është me origjinë nga Bosnja dhe Hercegovina, dhe emri i vërtëtë i kësaj është Aida Gjapo.

Bukuroshja Aida ka lënë prapa 50 bukuroshe, duke përfshirë edhe një nga aktoret më të bukura në botë dhe model të modës.

Në portalin “Gruaja më e bukur”, Aida është përshkruar si zonjë e re magjike nga Bosnja, tejet karizmatike, të edukuar, të talentuar, e mprehtë, dhe bukurinë e saj origjinale dhe mënyrë jetese unike e bëjnë atë të veçantë.

Aida përndryshe është një artiste dhe punon si një modele nën emrin Idi Van Munster.
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO) Coolte21

Shteti Shteti : foto - Vajza Nga Bosnja – Aida , Gruaja Më E Bukur E Botës Për Vitin 2013 (FOTO) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi