AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, 36-vjeçari shqiptar ther gruan në sy të dy vajzave të mitura

Shko poshtë

Itali, 36-vjeçari shqiptar ther gruan në sy të dy vajzave të mitura Empty Itali, 36-vjeçari shqiptar ther gruan në sy të dy vajzave të mitura

Mesazh nga ♛Melody♛ Thu Jun 20, 2013 5:37 am

Itali, 36-vjeçari shqiptar ther gruan në sy të dy vajzave të mitura Images15

Një 33-vjeçare është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj. Ngjarja ka ndodhur mbremjen e së martës, në San Giovanni të Natisones, provincë kjo në Udine të Italisë.
Emigranti shqiptar i quajtur Lulzim Hadaj, goditi me thikë bashkëshorten e tij, Irma Hadaj, 33-vjeçe, në sy të dy vajzave të mitura, 8 dhe 10 vjeçe. Mësohet se Hadaj ka qënë i dënuar në vitin 2012 për keqtrajtim të antarëve të familjes së tij për akttet e dhunës të cilat ishin regjistruar nga viti 2003 deri ne vitin 2010.
Bashkëshortja e tij e ka dënoncuar vitë më parë emigrantin shqiptar, por kjo nuk e ka penguar 36-vjeçarin t’a vrasë atë me thikë. Mësohet se përpara se të vriste gruan e tij, Hadaj ka thirrur duke thënë :” Nuk më intereson se shkoj në burg, unë të vras, të vras”.Mediat italiane bëjnë me dije se ka qënë fqinji i tyre që ka dëgjuar të bërtiturat e gruas dhe ka denoncuar më pas ngjarjen në polici.
Nga hetimet e para dyshohet se krimi ka ndodhur për motive xhelozie, ndërkohë policia italiane po vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- See more at: http://medialajm.al/2013/06/itali-36-vjecari-shqiptar-ther-gruan-ne-sy-te-dy-vajzave-te-mitura/#sthash.lqDokYUx.dpuf
♛Melody♛
♛Melody♛

Itali, 36-vjeçari shqiptar ther gruan në sy të dy vajzave të mitura Coolte21

Shteti Shteti : Itali, 36-vjeçari shqiptar ther gruan në sy të dy vajzave të mitura Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi