AlbaniaForumsLife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto)

Shko poshtë

foto - Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto) Empty Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto)

Mesazh nga ♛Melody♛ Wed Oct 30, 2013 8:04 pm



foto - Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto) Robert-Pattinson-and-Kristen-Stewart-reportedly-reunite
foto - Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto) Twilight15n-1-web
foto - Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto) Robert-pattinson-kristen-stewart-1209-05-de



Tradhëtia e Kristen, ka qenë një gabim shumë i madh, por ajo dhe ish i dashuri i saj  Robert Pattinson, nuk do të jenë në gjendje ta lënë pas të kaluarën.
Edhe pse ata janë ribashkuar disa herë pas ndarjes, tradhëtia e Kristen me Rupertin, ka bërë që Roberti të mos ndihet më njësoj.
Prestigjozja britanike ‘’The Sun’’ ka thënë se, “Kristen ia ka thyer zemrën Robertit dhe ai nuk është më i njëjti pas tradhtisë”.
Edhe pse ka kaluar kohë e gjatë nga skandali,vetëm tani janë parë ndryshimet te Rob dhe është më se e qartë se ai ka hequr dorë nga Kristen.
/Shekulli Online/S.H/
♛Melody♛
♛Melody♛

foto - Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto) Coolte21

Shteti Shteti : foto - Pattinson s’mund të harrojë tradhëtinë e Kristen (Foto) Albania_64

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi